Naučili nás ako poslúchať, pomáhať, byť ticho, aby bol kľud...
...naučili nás ako byť submisívne, lebo veď "muž je múdrejší", "muž živí rodinu"😑 Naschvál nás nechávali v nevedomosti, naschvál nás nechali rúcať sa, len aby sme uverili, že bez nich "neprežijeme". To nebola láska, to bola manipulácia, kontrola, ovládanie. Keď sme sa ozvali a pomenovali pravdu nahlas, otočili to proti nám, hodili vinu na nás označili nás za histerické, šibnuté, manipulátorky, psychopatky, šialené, preháňajúce, otravné, atď...Lenže to je LOŽ !!! Snažili sa umlčať našu najväčšiu silu - našu intuíciu a silnú empatiu, len aby sa ich krehké ego nemuselo rozpadnúť a uznať, že sa mýlia, aby nemuseli dospieť a prevziať zodpovednosť, aby ONI nemuseli cítiť vlastnú bolesť a prázdnotu. Toto sa ťahá generácie...aktuálne je NAJVYŠŠÍ ČAS povedať radikálne DOSŤ! Pre dobro všetkých - žien, mužov, deti, budúce generácie. Dnes sa mi otvorila jedna stará knižka z roku 1988 presne na kapitole o mužsko-ženskom princípe, kde autor písal o tom ako "miluj...